Software pro váš terminál

Pro jídelny máme připravený software pro provoz objednávkového a výdejového terminálu. Potřebujete jen vlastní počítač nebo tablet a internetové připojení. Vše umíme propojit s čipy docházkového systému. Software je připraven okamžitě k použití.

Pro provoz terminálů je zapotřebí počítač s webovým prohlížečem, USB rozhraním pro RFID čtečku a připojením do internetu. Vhodné jsou modely s dotykovou obrazovkou, zejména pro objednávkový terminál. Trueapps má připravené SW řešení na OS Debian Linux, které se automaticky spouští do režimu terminálu Lunchdrive. Toto řešení doporučujeme, pokud klient má k dispozici IT správce se základní znalostí OS Linux. V opačném případě lze použít MS Windows s prohlížečem Mozilla Firefox spouštěným do režimu celé obrazovky.

Registrace terminálu

Do prohlížeče zadejte adresu https://www.lunchdrive.cz/cs/token/login a použijte vaše přihlašovací údaje provozovatele, zvolte typ terminálu a terminál registrujte. Toto URL nastavte jako výchozí, při příštím zapnutí se již registrovaný terminál automaticky zobrazí.

Instalace terminálu s OS GNU Linux

Heslo pro root uživatele je "lunchdrive".
Síťová konfigurace je nastavena na použití DHCP.
Pokud by se flash disk po nabootování měl použít jinde, je potřeba promazat obsah souboru /etc/udev/rules.d/70-persistent-net.rules - jinak nenaběhne síť.
Image je poskytován AS-IS, t.j., lunchdrive na něj neposkytuje žádnou záruku.