Kdo stojí za projektem Lunchdrive

V roce 2013 jsme začali jako dva programátoři a rozrostli se do firmy, která vyvíjí aplikace a software na zakázku. Taky hodně a rádi jíme. Do lunchdrive jsme se pustili hlavně kvůli tomu, že nás štvalo, když jsme si objednávali obědy do kanceláře. Jeden z nás musel oběhnout všechny, zjistit, kdo si co dá a zpětně nešla volba měnit. Naší účetní zase vadilo, že musí každý měsíc dlouze spočítat, kolik obědů kdo měl. Řekli jsme si, že to přece musí jít i jinak. Vytvořili jsme jednoduchou aplikaci, která přes 6 let nejen nám dává požadovaný komfort, účetní ušetří čas a převezme nutnou administraci za naše dodavatele.

Tomáš Hnilica  analytik, vývojář, manager

Tomáš je šéfkuchař našeho provozu. Vede firmu trueapps a.s., je skvělý analytik i programátor a táta tří dětí (uff, uff), který rád jezdí na kole a v zimě lyžuje.

Jirka Lang  analytik, vývojář

Jirka pracuje jako hlavní programátor na lunchdrive a dalších projektech, je hrdým tátou a nadšeným sportovcem. Jeho analytické uvažování posouvá lunchdrive neustále kupředu.

Michaela Závodná  projekťačka a markeťačka

Míša se v gastru a marketingu pohybuje dlouhá léta. Přesně ví, jak lidem z oboru ulehčit práci, aby provoz bezchybně šlapal. Stará se o svou rodinu a marketing lunchdrive.