Lunchdrive - Řešte obědy, ne tabulky

Znáte to. Chcete prostě dělat dobré obědy, ale místo toho trávíte hodiny u tabulek s objednávkami, které neustále přepisujete. Nechte to na Lunchdrive - online nástroji, kde si vaši zákazníci vše sami objednají na počítači, mobilu nebo na terminálu přímo v jídelně.

Jak Lunchdrive funguje?

Lunchdrive je online objednávkový systém pro restaurace, které často obědy rozváží, nebo pro jídelny s vlastním výdejem, kam chodí hlavně firemní strávníci.

JÍDELNÍČEK ONLINE

Vaše nabídka je dostupná na webu i v mobilu, ale připravíte si raz dva i tištěnou verzi i s vaším logem. Šablony menu pro rychlejší zadávání máte k dispozici a štítky jídel (bez lepku, vege) jsou také samozřejmostí.

JAK CHUTNALO?

Každý strávník může hodnotit své jídlo a připsat detailnější komentář. Pro vás je to pak cenná zpětná vazba.

OBJEDNÁVKY JAKO NA DLANI

Objednávky probíhají na webu, mobilní aplikaci nebo terminálu v jídelně. Nastavíte si uzávěrku, detailní seznam, souhrn pro kuchyni nebo třeba záznam o výdeji. Vše na jednom místě.

SOFTWARE PRO VÁŠ TERMINÁL

Pro jídelny máme připravený software pro provoz objednávkového a výdejového terminálu. Potřebujete jen vlastní počítač nebo tablet a internetové připojení. Vše umíme propojit s čipy docházkového systému. Software je připraven okamžitě k použití.

VYÚČTOVÁNÍ A PŘEHLEDY

Vyúčtování objednávek uvidíte rozdělené dle firem, uživatelů a jak chutnalo se můžete podívat v detailu každého strávníka. Ceny dělíme na dotovanou část hrazenou zaměstnavatelem a tu zaměstnaneckou. Vše si také můžete exportovat do Excelu nebo do účetního systému Pohoda.

MOBILNÍ APLIKACE

Strávníci, kteří nesedí celý den u počítače, si mohou objednávat jídla rovnou z mobilu.
Přejít na Google Play

To není vše! Co ještě Lunchdrive umí a jak funguje si přečtěte v nejčastěji kladených dotazech.
727665

Obědů

24331

Uživatelů

891

Firem

7

Let na trhu

Podívejte se, kde Lunchdrive chválí

Lunchdrive používáme již 6 let pro provoz naší jídleny a rozvozu. Bezchybný a jednoduchý nástroj, který nám vytrhl trn z paty.

Petr Strnka Jídelna NERA, Brno

Lunchdrive používáme v jídelně areálu ETA Hlinsko se stovkami strávníků. Nasazení bylo bezproblémové a provoz také. Veškerou agendu kolem se nám díky lunchdrive daří zvládat ve zlomku času.

Tomáš Pavlík Lions Group, s.r.o.

Pro náš výrobní podnik používáme lunchdrive k objednávkám a vyúčtování obědů, což nám zefektivnilo nejen samotný proces objednávání, ale také komunikaci s externím dodavatelem obědů.

Petra Veselá Amcor Flexibles Nový Bydžov

Mrkněte, co Lunchdrive umí

Nahlédněte pod pokličku Lunchdrive, nebo si ho rovnou vyzkoušejte.

Díky našemu online řešení jsou vstupní náklady téměř nulové. Našim spokojeným klientům sloužíme již od roku 2013.

- chci lunchdrive -

Ceník

Lunchdrive máme ve dvou variantách. Každá se hodí lépe jinému podniku a každá má něco do sebe.

Standardpro rozvozy, menší podniky

1 290 za měsíc a 200 uživatelů

Terminaljídelny, školy, podniky

1 890 za měsíc a 200 uživatelů

Proberme to

Líbí se vám Lunchdrive a chcete ho vyzkoušet nebo se dozeptat? Super, klidně pište, volejte, do dvou pracovních dnů se vám ozveme.

Leave this empty:

Vaši zprávu jsme přijali a co nevidět se ozveme. Díky za Váš zájem!