Trocha historie nikoho nezabije...

Když si kluci (dnes už pánové:) z vejšky v roce 2013 vyvinuli jednoduchou aplikaci pro objednávání, aby nemuseli v kanclu s tužkou v ruce obíhat stoly s objednávkami jídel, neměli tušení, že se za pár let ta jednoduchá apka stane jedním z nejrychleji rostoucích SaaS softwarů v České republice. Když o tom píšou na Forbesu, tak to musí být pravda :)

Lunchdrive se stal synonymem pro moderní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý systém firemního stravování. Na jedné straně jeho funkce ulehčují každodenní práci lidem v gastronomických provozech, jídelnách a kantýnách a na straně druhé jeho funkcionality oceňují personalisté, účetní i šéfové provozů. A strávníci? Ti se přihlásí na webu či si pípnou na terminálu a mají za pár vteřin objednáno na celý týden. Díky otevřenosti firmy i REST API se Lunchdrive datově propojil s docházkovým systémem Giriton, který usnadňuje svým docházkovým systémem životy firmám. I o tom Forbes napsal :)

Kdo za Lunchdrive stojí?
Milovníci dobrého jídla, vaření, online aplikací, dat a sportu.

Tomáš Hnilica

Tomáš Hnilica  Founder & CEO

Tomáš vybudoval firmu trueapps a.s., vyvíjí aplikace, je skvělý analytik i programátor a data mu prostě kolují krví. Nespokojí se s nedokonalým řešením, hledá cesty, jak smysluplně stavět software, co ocení uživatelé napříč systémem Lunchdrive. Miluje cestování, rodinu a vaření.

Micheala Závodná

Michaela Závodná  CMO

Míša zná perfektně systém Lunchdrive, online aplikace, uživatelské chování, bolavá místa v procesech i emocích. Dokáže se zamyslet a navrhnout základ pro vyřešení možného i nemožného v provozech i firemních hierarchiích. Vyžívá se v běhu, divadle a cestování.

Radovan Černý

Radovan Černý  Backend developer

Radin se každý den zavrtává do nejzazších hlubin celého Lunchdrive a jeho funkčních prvků. Zhmotňuje nové funkce, odstraňuje chyby a navrhuje řešení, aby se Lunchdrive stále posouval směrem vzhůru. Relaxuje na kole, ochutnáváním řemeslných piv a řízením auta směrem na dovolenou.

Lucie Paulasová

Lucie Paulasová  HR & Finance

Lucie dozoruje Lunchdrive ze všech zákonných, účetních, procesních a firemních pohledů. Ví, jak fungují firemní struktury, co kdo řeší a bude v čase potřebovat vyřešit. Hlídá správné výpočty a propočty slev, příplatků a jejich vazby. Miluje zdravou kuchyni, hodně čte a ráda výletuje.

Lukáš Pokorný

Lukáš Pokorný  Frontend developer

Lukáš dává Lunchdrive tu uživatelsky přívětivou tvář, designuje ovládací prvky a ty části aplikace i webu, se kterými všichni přijdou denně do styku. Zkracuje cesty systémem a navrhuje, co kde zlepšit a poladit. Má také rád dobré jídlo, cvičí a věnuje se studiu na vysoké škole.

Štěpánka Hejlová

Štěpánka Hejlová  Grafička

Ilustrace, manuály, vizuály, ikonky, záhlaví sociálních sítí, ale i jejich zápatí. Všude tam se setkáváte s její prací. Geniální grafička, co Lunchdrive dala tu pravou tvář. Grafika, ilustrace i web je v její gesci. Ve volném čase ráda navštěvuje kulturní akce, cestuje a, hádejte co, také dobře jí. :)

Dáša Podkulová

Dáša Podkulová  Testerka

Dáša každý den pečlivě prochází nové funkce i stávající aplikaci, aby posunula uživatelský zážitek a vychytala všechny možné chyby. Dokončuje magistra na Báňské univerzitě, miluje jógu, háčkování, lasagne a svou úžasnou rodinu.

Jsi to ty?

Jsi to ty?  Business Developer

Do našeho týmu hledáme obchoďáka či obchoďačku srdcem i duší. Klikni zde pro více informací.

Tvoříme UNIKÁTNÍ systém pro řízení stravování, který je smysluplný, šetří mraky času a nepřetržitě jej zlepšujeme. Naším cílem je být jedničkou na poli stravovacích firemních systémů. Nic víc, nic míň. 💗