Trocha historie nikoho nezabije...

Když si kluci (dnes už pánové:) z vejšky v roce 2013 vyvinuli jednoduchou aplikaci pro objednávání, aby nemuseli v kanclu s tužkou v ruce obíhat stoly s objednávkami jídel, neměli tušení, že se za pár let ta jednoduchá apka stane jedním z nejrychleji rostoucích SaaS softwarů v České republice. Když o tom píšou na Forbesu, tak to musí být pravda :)

Lunchdrive se stal synonymem pro moderní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý systém firemního stravování. Na jedné straně jeho funkce ulehčují každodenní práci lidem v gastronomických provozech, jídelnách a kantýnách a na straně druhé jeho funkcionality oceňují personalisté, účetní i šéfové provozů. A strávníci? Ti se přihlásí na webu či si pípnou na terminálu a mají za pár vteřin objednáno na celý týden. Díky otevřenosti firmy i REST API se Lunchdrive datově propojil s automaty IMA, vlastními docházkami firem, docházkovými systémy OK Base a Giriton. I o tom Forbes napsal.

🎉🎉🎉🎉🎉

SLAVÍME 10 LET!!!!!!!!

🎉🎉🎉🎉🎉

Úplně největší dojetí jsme však měli při oslavě 10 let, kdy jsme vyrazili poděkovat našim klientům, se kterými jsme se nikdy face to face neviděli!

A kdo za Lunchdrive stojí?

Milovníci dobrého jídla, vaření, online aplikací, dat a sportu.

Tomáš vybudoval firmu trueapps a.s., vyvíjí aplikace, je skvělý analytik i programátor a data mu prostě kolují krví. Nespokojí se s nedokonalým řešením, hledá cesty, jak smysluplně stavět software, co ocení uživatelé napříč systémem Lunchdrive. Miluje cestování, sport a vaření.

— Tomáš Hnilica

Founder & CEO
Tomáš Hnilica

Michaela Závodná
Míša zná perfektně systém Lunchdrive, online aplikace, uživatelské chování, bolavá místa v procesech i emocích. Dokáže se zamyslet a navrhnout základ pro vyřešení možného i nemožného v provozech i firemních hierarchiích. Vyžívá se v běhu, divadle a cestování.

— Michaela Závodná

CMO

Reza je náš strážce kódu s obrovským srdcem. Jeho hluboké znalosti vývoje posouvají Lunchdrive mílovými kroky každý den. Nachází řešení tam, kde by jiní skončili a za to si zaslouží náš neskonalý obdiv a díky. Učí se česky, ovládá latté art a ještě perfektně vaří!

— Reza Saberi Rad

Backend developer senior
Reza Saberi Rad

Karel Vašíček
Kája vnáší do Lunchdrive naprostou exaktní přesnost. Neušije nikdy nic horkou jehlou a do posledního detailu promýšlí každou vývojovou změnu se všemi možnými scénáři. Věnuje se golfu a jízdě na kole.

— Karel Vašíček

Backend developer a API guru

Martin se věnuje aplikaci Lunchdrive, piluje ji k dokonalosti a snaží se všechny ty nesčetné funkce vměstnat do obrazovek mobilů, které nosíme všichni po kapsách. A že to dá zabrat…:) Rád vyrazí na kolo, do sauny, a taky rád cestuje. A aj jí :)

— Martin Čihák

Frontend developer
Martin Čihák

Tomáš Mička
I Tomáš si hraje s tou viditelnou částí Lunchdrive a to té webové části. Umisťování prvků nade vše miluje a bez přesné definice a smysluplnosti do toho nejde. Černý humor, radikální upřímnost, hudba a hraní na kytaru dotváří jeho jedinečnou osobnost.

— Tomáš Mička

Frontend developer

Martin je u nás krátce, ale předvádí neuvěřitelné výkony. Zapracoval se kosmickou rychlostí, nachází řešení a ověřuje bugy, jako kdyby byl v Lunchdrive už několik let. Tento muž má před sebou hvězdou budoucnost a k tomu miluje turistiku, kopce a výhledy.

— Martin Gaidos

Tester a junior developer
Martin Gaidos

Lucie Paulasová
Lucie dozoruje Lunchdrive ze všech zákonných, účetních, procesních a firemních pohledů. Ví, jak fungují firemní struktury, co kdo řeší a bude v čase potřebovat vyřešit. Hlídá správné výpočty a propočty slev, příplatků a jejich vazby. Miluje zdravou kuchyni, hodně čte a ráda výletuje.

— Lucie Paulasová

HR & Finance

Ilustrace, manuály, vizuály, ikonky, záhlaví sociálních sítí, ale i jejich zápatí. Všude tam se setkáváte s její prací. Geniální grafička, co Lunchdrive dala tu pravou tvář. Grafika, ilustrace i web je v její gesci. Ve volném čase ráda navštěvuje kulturní akce, cestuje a, hádejte co, také dobře jí. :)

— Štěpánka Hejlová

Grafička
Štěpánka Hejlová

Lidka Mlčková
Lidka při vstupním pohovoru zazářila obrovským způsobem. Podala vhled do všech částí systému, co by se měli lépe vysvětlit a přiblížit uživatelům. Takže tuní nápovědy, uživatelskou přívětivost a k tomu rekonstruuje podkroví jako divá.

— Lidka Mlčková

Testerka a podpora

Do našeho týmu hledáme obchoďáka či obchoďačku srdcem i duší. Klikni zde pro více informací.

— Jsi to ty?

Business Developer

Štěpánka Hejlová

Tvoříme UNIKÁTNÍ systém pro řízení stravování, který je smysluplný, šetří mraky času a nepřetržitě jej zlepšujeme. Naším cílem je být jedničkou na poli stravovacích firemních systémů. Nic víc, nic míň. 💗

Lunchdrive team